עוגיות בצק סוכר

עוגיות בצק סוכר לשדרוג כל אירוע

 

הכנת עוגיות בצק סוכר היא בדרך כלל פחות מורכבת ויותר קלה, ולכן גם התוצאות לרוב לא מכזיבות. עוגיות מבצק סוכר מתאימות לקישוטים טעימים בכל אירוע, והן הופכות לחלק משעשע וצבעוני מהכיבוד.


מגוון אפשרויות להכנת עוגיות עם בצק סוכר

כאמור, עוגיות מבצק סוכר הן קלות יותר להכנה ופחות מורכבות מפיסול של עוגה שלמה. ניתן לשלב אותן בנוסף לעוגה או במקומה והן תמיד תתקבלנה בברכה. אפשר להכין כמה אפשרויות של עוגיות כמו: עוגיות מצופות ומקושטות בבצק סוכר, קאפ-קייקס או בראוניס, ואפשר אפילו להכין עוגיות בצק סוכר על מקל!

איזה עוגיות מתאימות לקישוט עם בצק סוכר?

כדי להכין קישוטים מבצק סוכר נדרשות עוגיות שאינן דורשות קירור: מבצק פריך, שוקולד צ'יפס, בראוניס, קאפ-קייקס ואפילו כדורי שוקולד. מומלץ לא לנסות קישוטי בצק סוכר על סופלה כיוון שמדובר בעוגה קלילה ולא יציבה שעלולה לקרוס עם המשקל של הקישוטים.

איך מכינים עוגיות בצק סוכר?

לאחר שאפינו עוגיות מתאימות, יש לחשוב על סגנון אחיד לקישוטים, בדרך כלל הסגנון שמתאים לאירוע. למשל לכבוד מסיבת פורים ניתן לקשט את העוגיות בליצנים קטנים. כיבוד ליום הולדת יכול להיות קשור לנושא יום ההולדת (לבבות לבנות, כדורגל לבנים). לאחר שבחרנו את הסגנון, מעצבים את הקישוטים מהבצק, אפשר גם בעזרת חותכנים, ומדביקים אותם לעוגיות עם סירופ תירס, מייפל, גלוקוזה, ריבה, או גנאש.

עיצוב בעזרת עוגיות בצק סוכר

לעיתים מטרתן של העוגיות זה להוסיף ולקשט את העוגה המעוצבת, והן למעשה חלק מהעיצוב. למשל הוספת מקלות ועליהם עוגיות בצק סוכר אותם תוקעים בעוגה כחלק מהעיצוב שלה. לעיתים העוגיות נועדו כדי לעצב את שולחן הכיבוד, או כחלק מהמתנה הקטנה שהאורחים יכולים לקחת הביתה וליהנות ממנו בבית.

חשוב לזכור!

לפני שאתם מכינים או קונים בצק סוכר כדאי לדעת ולזכור: בצק סוכר אינו מגיב טוב לקור ולחות, ולכן לא להכין עוגיות שדורשות אחסון במקרר. בנוסף, לבצק סוכר יש תאריך תפוגה ובדרך כלל, אם הוא לא מאוחסן כראוי, הוא עלול להתייבש ולהתקלקל. אל תשמרו עוגיות לאורך זמן, ועדיף להכין אותן סמוך מאד לאירוע.

הולכים על איכות

כמו בכל מוצר, גם בצק סוכר מגיע בשלל אפשרויות בעלות רמת איכות שונה. חשוב לוודא שהעוגיות שאתם קונים מיוצרות בתנאי סטריליים גבוהים, ועשויים מחומרים איכותיים. באופן הזה תבטיחו גם עיצוב מושלם ועוגיות מקסימות, וגם רמת טריות ואיכות גבוהה.

נשמח להמליץ ולהתאים את העוגה האולטימטיבית עבורכם