עוגות מבצק סוכר

עוגות מבצק סוכר – חגיגה של עוגה!

 

כשרוצים להכין עוגה לאירוע מיוחד, בין אם מדובר בחתונה, בר מצווה או רק יום הולדת, כדאי לחשוב על עיצוב מקורי ומעניין, שיסמל גם את הקשר של חתן או כלת השמחה לאירוע עצמו. עוגות בצק סוכר הן הדרך הטובה ביותר לעצב עוגה שתתאים בדיוק לאירוע ולמי שחוגגים עבורו את האירוע.פיסול בבצק סוכר

עיצוב עוגת בצק סוכר הוא עבודה מורכבת הדורשת מיומנות ותשומת לב רבה, מדובר ממש באומנות. כשמעצבים עוגה מבצק סוכר, נדרשים לא פעם לצייר או לפסל על העוגה באופן מדויק ולפרטי פרטים, ולכן העוגה יוצאת כל כך מדהימה, אבל גם דורשת המון מאמץ. עם זאת, כשיודעים לפסל ולעצב במיומנות ובמומחיות, יוצרים דברים נפלאים ועוגות מדהימות, שיכולות להיות מעוצבות בהתאמה למה שהן מיועדות.

איזו עוגה להזמין?

כשמזמינים עוגות בצק סוכר עבור אירוע כל שהוא, כדאי לחשוב כיצד רוצים שהיא תיראה. עוגת בר מצווה למשל יכולה להיות מעוצבת בסגנון אוניברסלי של תפילין וטלית, או עוגה המותאמת לילד החוגג: למשל עוגת כדורסל או כדורגל, או עוגה הקשורה למוזיקה. עוגת חתונה יכולה עוגה לבנה קלאסית ועליה בובות חתן וכלה (מבצק סוכר כמובן) או עוגה צבעונית שמתאימה יותר לזוג הנישא.

מה כולל עיצוב עוגות מבצק סוכר?

עוגת בצק סוכר, הנקראת גם עוגת פונדנט – על שם החומר ממנו עשוי הבצק (Fondant Icing), כוללת עוגה בחושה (בצק סוכר לא מחזיק מעמד על עוגות מסוג אחר) אותה עוטפים או מצפים, בבצק סוכר ועליו מפסלים את העיצוב. בדרך כלל מספלים את האלמנטים בנפרד ומדביקים אותם לעוגה לאחר הציפוי.

צבעים ודמויות

עוגות מבצק סוכר הן חגיגה צבעונית ומדליקה לכל מי שמקבל אותן ונהנה מהן. בצק סוכר הוא לבן וניתן לצביעה בשלל צבעים וגוונים, כך שאפשר לדייק אפילו שמעצבים ים ורוצים ליצור בו כמה גוונים של כחול למשל. כמו כן, ניתן לפסל וליצור כל דמות שרוצים, החל בדמויות מוכרות וידועות ועד לדמויות שאתם מגדירים.

מדוע עוגות מבצק סוכר עולות יותר?

עוגות בצק סוכר מתומחרות בהתאם לשימוש בחומרים ולשעות העבודה הנדרשות לצורך הכנתן. לכן כל עוגה מתומחרת באופן שונה. עוגה קטנה ופשוטה יותר תהיה זולה משמעותית מעוגה בעלת שלוש קומות ועיצוב מורכב ומדוקדק. כשמזמינים עוגת פונדנט חשוב לדעת כמה אתם מתכננים להוציא עליה ובהתאם לכך לחשוב על העיצוב. בכל מקרה, כל חומר אחר לעיצוב עוגות, כגון מרציפן, יעלה לכם יותר.

אין חגיגה בלי עוגה

החלטתם להזמין עוגת בצק סוכר, עכשיו אתם מתלבטים הכין כדאי להזמין אותה. חשוב לבחור במעצבת עוגות בצק סוכר מנוסה ומיומנת, שעומדות אחריה שנים של ניסיון בתחום, ולא מעט עוגות מעוצבות. בדרך כלל ניתן לבקש לראות דוגמאות (פיזיות או מצולמות) של עבודות קודמות ועל פי זה להחליט. וחשוב מאד!! להתכונן ולהזמין כמה שבועות מראש כדי שיהיה זמן לתכנן היטב את העוגה וגם כמובן – להכין אותה.

נשמח להמליץ ולהתאים את העוגה האולטימטיבית עבורכם